עו"ד הסכם ממון


בישראל לצערנו יש לא מעט זוגות שמתגרשים לאחר כמה שנות נישואין והגירושין הופכים לסיוט של ממש בעיקר בגלל אי הסכמות שונות. הסכמי ממון אמורים למנוע את אלו ואמורים לרכז את ממונם של בני הזוג אם לפני הנישואין ואם במהלך הנישואין ולקבוע מראש מה יהיה במידה ובני הזוג ייפרדו ומי יקבל מה. הסכם כזה נערך על ידי עו"ד הסכם ממון לאחר שבני הזוג מסכמים ביניהם את הכול. עו"ד הסכמי ממון שיכול להיות גם עו"ד ירושות וצוואות יהיה זה שיכניס את ההסכם הזה לתוקף.

הסכמי חיים משותפים
עו"ד הסכם ממון יכול להיות גם עו"ד הסכמי חיים משותפים. הסכמי חיים משותפים מיועדים לזוגות ידועים בציבור שאינם נשואים, זוגות אשר להם ממון, ילדים ודברים משותפים אחרים וההסכם מגדיר מה שייך למי ומה יהיה במידה והם ייפרדו. עו"ד הסכם ממון שהינו גם עו"ד ירושות וצוואות במקרה של הסכם חיים משותפים יכול גם להכניס בהסכם איך יחולק ממונם של בני הזוג לאחר שהם ילכו לעולמם במידה וכל אחד הביא עימו ילדים מזוגיות קודמת לחיים המשותפים.

אם אתם מחפשים עו"ד הסכמי ממון "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא המשרד אותו אתם מחפשים, משרד שמתמחה בין השאר בהסכמי ממון של זוגות נשואים כמו גם הסכמי חיים משותפים של זוגות לא נשואים.

לבחור "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" – לבחור בטובים ביותר!
אם אתם צריכים עו"ד הסכם ממון או עו"ד הסכמי חיים משותפים הגעתם למקום הנכון. "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא המשרד המוביל בתחום בארץ, משרד שמספק את השירותים הללו כמו גם שירותים נוספים בתחומי המשפחה, הפלילים, התעבורה ואחרים.
 
מידע נוסף:

צוות "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא צוות בעל ניסיון רב ובעל רזומה עשיר של הצלחות בתחום, צוות יעיל ואיכותי שייתן לכם יחס אישי כמו גם ליווי צמוד לאורך כל הדרך. עו"ד הסכם ממון צריך לבחור בקפידה ו"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא הבחירה הנכונה.

פנו אלינו וקבלו מידע נוסף!

 
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: