סכסוכים אזרחיים


מחלוקות וסכסוכים הם דבר שגרתי המתרחש מדי יום בקרב אנשים פרטיים, בעולם העסקי-מסחרי, במגזר הציבורי וחולשים על מגוון תחומי עיסוק בחיינו. כך, בין אם מדובר בסכסוך בין שכנים, סכסוכים בין עובד ומעביד, תביעות להשבת רכוש, הפרת הסכמים, אי תשלום תמורה כספית, סכסוך בין בעלי מניות, סכסוכים בתוך המשפחה, תביעה בגין ליקויי בנייה, איחור במסירת נכס וכן הלאה.

"דרך המלך" לפתרון סכסוכים אזרחיים

כאשר צדדים נקלעים לסכסוך אזרחי, הדרך הנפוצה להסדרת המחלוקת ביניהם היא באמצעות פנייה לערכאה המשפטית הרלבנטית על מנת שתכריע בסכסוך. זאת, באמצעות הגשת תביעה על ידי עורכי דין בעלי מומחיות וניסיון שוטף בתחום. מתפקידם של בתי המשפט ובתי הדין הפועלים בארץ, להכריע בסכסוכים משפטיים בתחום האזרחי, המסחרי והמשפחתי המובאים בפניהם. משרד עורכי דין  PLKמתמחה בהגשת תביעות כספיות ואחרות שעניינן סכסוכים אזרחיים בכל הערכאות המשפטיות.

דרכים חלופיות ליישוב סכסוכים

חשוב לציין, כי מלבד הגשת תביעות משפטיות קיימת חלופה המאפשרת לצדדים לסכסוך להסדיר את המחלוקות מחוץ לכותלי בתי המשפט, באמצעות הליכי גישור/פישור. אנו רואים כי זוהי מגמה אשר צוברת תאוצה ומתפתחת לתחומים נוספים מלבד דיני עבודה וסכסוכי משפחה בהם יש גישור חובה.

סעיף 79 א – ג לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], תשמ"ד - 1984, מסדיר את הסמכות של בתי המשפט להעביר את העניינים שלפניו להכרעה בדרך של גישור או בוררות, בהסכמת בעלי הדין. זוהי דרך אלטרנטיבית מומלצת, יעילה ומהירה לפתרון סכסוכים, המבוססת על שיתוף פעולה של הצדדים אשר חוסכת השקעה של כספים רבים, אנרגיה וזמן על התדיינות משפטית ומאפשרת להם להותיר את המחלוקות מאחור ולהתקדם בחייהם.


 

לסיכום:

בכל מקרה שבו אתם זקוקים לסיוע משפטי בטיפול בסכסוך אזרחי כלשהו, הנכם מוזמנים לפנות כעת אל משרד עורכי דין PLK.

צוות המשרד מורכב מעורכי דין איכותיים, מקצועיים ומנוסים, אשר ישמחו לסייע לכם בבחינה מעמיקה של נסיבות המקרה ומציאת הפתרון המשפטי היעיל ביותר, בהתאמה לצרכים הספציפיים שלכם, בין אם בדרך של הגשת תביעה אזרחית או ניהול משא ומתן והליכי גישור, במידת הצורך.

טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: