מקרקעין


מקרקעין הוא תחום משפטי פופולרי, מורכב ומאתגר, המסדיר סוגיות חשובות המשליכות ישירות הן על חיי היום יום והן על אופן ההתנהלות בעתיד. בנוסף, זהו תחום המתאפיין בהשקעה של סכומי כסף גבוהים המצריך בקיאות משפטית וניסיון בפועל. לפיכך, כל אדם בציבור הנמצא לפני עריכה של עסקה כלשהי במקרקעין, בין אם באופן פרטי, מסחרי או עסקי, מומלץ שיפנה לקבלת שירותים משפטיים מאת משרד עו"ד מומחה במקרקעין שילווה אותו בצורה מקצועית ומהימנה לכל אורך הדרך.

המסגרת החוקית

דיני המקרקעין במשפט הישראלי מבוססים על חוק המקרקעין, תשכ"ט – 1969, התקנות שהוצאו מכוחו וחוקים נוספים שנחקקו ברבות השנים. במסגרת דיני מקרקעין מסדירים סוגיות הנוגעות לזכות הבעלות והשימוש בקרקע, שכירות, מיסוי מקרקעין, רישום נכסים בטאבו, רכישת מקרקעין מקבלן, פינוי בינוי ועוד. עסקאות מכר או רכישה של מקרקעין כרוכות לרוב בפרוצדורה סבוכה וארוכה במסגרתן מקבל הצד הרוכש את זכות הבעלות או החכירה על נכס המקרקעין, לאחר חתימת ההסכם והסדרת רישום הזכויות כחוק.

חשיבות קבלת סיוע משפטי

תחום המקרקעין טומן בחובו מגוון נושאים משפטיים מורכבים, המצריכים ידע משפטי נרחב, מיומנות ומקצועיות של הגורם המטפל. זאת, בכדי לצלוח את התהליך בקלות, במהירות וללא טעויות קריטיות שיכולות לעלות ביוקר. לפיכך, ההמלצה היא לפנות למשרד עו"ד מקרקעין האחראי על מתן ייעוץ משפטי מהימן וליווי שוטף בכל שלבי העסקה - למן בחינת כדאיות העסקה מבחינה כלכלית, דרכי ההתקשרות, הליכי התכנון, עריכת ההסכם המשפטי, היבטי המיסוי, דיווח לרשויות החוק ועד לסיום העסקה ורישום הזכויות. חשוב לציין, כי המשמעות של ביצוע עסקה במקרקעין, ללא קבלת ייעוץ משפטי מאת משרד עו"ד המתמחה בתחום המקרקעין, היא נטילת סיכון ממשי בעל תוצאות ישירות. 

לסיכום:

למי כדאי לפנות?
משרד עורכי דין PLK הינו משרד בוטיק מצליח בתחום המקרקעין, המחזיק בניסיון עשיר בטיפול ועריכה של עסקאות מקרקעין מורכבות לרבות הסכמי מכר ורכישה של דירות ובתים פרטיים, עסקאות בנייה, ייצוג מול קבלנים, הסכמי שיתוף, היבטי תכנון מס ועוד.

זאת, באמצעות התאמת הפתרון המשפטי לכל לקוח, במקצועיות ותוך מתן יחס אישי ומסור.

טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: