צו ירושה ללא צוואה


אז מהו צו ירושה ללא צוואה? צו ללא צוואה הינו צו משפטי מטעם הרשם לענייני ירושה, צו אשר מסדיר את החלוקה של העיזבון של הנפטר במידה והוא לא השאיר צוואה. כשיש צוואה ברורה וכזו שעומדת בדרישות החוק הצוואה היא זו שתקבע, גם אם החלוקה בין היורשים אל תהיה שווה אלא בהתאם לרצונו של המנוח. צו ירושה ללא צוואה הוא צו אשר אינו עוסק בפרטי העיזבון אלא מבהיר מיהם היורשים של הנפטר ומה החלק של כל אחד מאלו בעיזבון.

אם אתם צריכים להוציא צו ירושה ורוצים ליווי מקצועי אתם צריכים עורכי דין צוואות או עו"ד צוואות וירושות שיטפל עבורכם בבקשה.

שינוי של צוואה
אחרי שהסברנו מהו צו ירושה ללא צוואה נסביר גם מהו שינוי צוואה. מי שכתב צוואה והוא עדיין בחיים ומסיבות שונות רוצה לעשות שינוי צוואה, יוכל לעשות את זה בפני עורך דין ובהתאם לדרישות החוק.

שלא כמו צו ירושה ללא צוואה שמגיע לאחר הפטירה, שינוי של צוואה הוא במהלך חייו של המצווה והוא יכול להגיע מסיבות שונות. הוא יכול להגיע בגלל שינויים במצבו הכלכלי של המצווה כמו לדוגמא נכסים שנוספו לו, הוא יכול להגיע בעקבות שינוי ביחסים עם הילדים ומסיבות רבות אחרות. במקרה כזה צריך עורך דין צוואות וירושות שיטפל בצוואה.

"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" – המומחים בצוואות וירושות
אם אתם צריכים להוציא צו ירושה ללא צוואה או מחפשים עורכי דין צוואות בכל עניין רלוונטי "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא המשרד אותו אתם מחפשים. "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" מתמחה בתחומים שונים בהם תחומים פליליים, תחום המשפחה, תעבורה ואחרים וביניהם גם בצוואות וירושות.
 
מידע נוסף:

המשרד מנוהל על ידי שלושה עורכי דין מהמובילים בישראל, עורכי דין בעלי ניסיון רב והתמחות בתחומים ספציפיים.

המשרד מעניק ייעוץ מקצועי כמו גם ליווי משפטי בתחומים בהם הוא מתמחה, וישמח להעניק גם לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר עם הסיכויים הגבוהים ביותר לתוצאות הרצויות לכם.

פנו עכשיו וקבלו מידע נוסף!

 
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: