פשיטת רגל

אדם שהגיע לפשיטת רגל מצוי בסיטואציה כלכלית קשה לפיה סך חובותיו הכספיים עולה על סך הכספים שיש ברשותו מהכנסות ונכסים והוא אינו יכול להחזיר את חובותיו לנושים. מכאן, עומדת בפניו האפשרות לפתוח בהליך של פשיטת רגל, שמטרתו היא סוציאלית – לספק לחייב רשת הגנה ולתת לו אפשרות לפרוע את חובותיו בהתאם ליכולתו הכלכלית, לקבל צו הפטר ולפתוח דף חדש של חיים בכבוד, ללא קשיים כלכליים.

מהי המטרה של הליך פשיטת רגל?
הליך פשיטת רגל בא לסייע לחייבים חסרי יכולת ומשאבים לפרוע את חובותיהם באופן מסודר בין הנושים, כקבוע בחוק, ולפתוח דף חדש בחיים. פנייה להליך פשיטת רגל טומנת בחובה יתרונות משמעותיים עבור החייב, בהם בחינה יסודית של מצבו הכלכלי והנכסים שברשותו, יצירת מנגנון תשלומים חודשי מותאם ליכולתו, הקפאת הליכים משפטיים תלויים ועומדים, עיכוב הליכי הוצאה לפועל, ביטול מגבלות על רישיון נהיגה, הענקת האפשרות לפתוח חשבון בנק, איסור על עיקול המשכורת, אפשרות להגיש בקשה לצו הפטר מכלל החובות וכדומה. הליכי פשיטת רגל הינם הליכים משפטיים סבוכים וארוכים, המוסדרים בפקודת פשיטת הרגל (נוסח חדש), תש"ם – 1980 ותקנות פשיטת הרגל, תשמ"ה – 1985.

קבלת שירות משפטי מקצועי ואיכותי
כל אדם שצבר חובות כספיים כבדים ומעוניין לפתוח בהליך של פשיטת רגל, חשוב מאוד שייעשה זאת בסיוע של משרד עורכי דין מומחה ומנוסה בתחום. זאת, על מנת שיצליח להחזיר את חובותיו בתנאים טובים, המשקפים את מצבו הכלכלי הנוכחי כך שיהיה מסוגל להתנהל בצורה מיטבית בחייו האישיים המשפחתיים.

כמו כן, חשוב  כי גם הצד השני, הנושים, יקבלו ייצוג משפטי מהימן מאת גורם מקצועי, בכדי להבטיח את קבלת מקסימום החובות, בכפוף להחלטות הערכאה המשפטית. 
 

לסיכום:

משרד עורכי דין PLK בעל מומחיות וניסיון רב בתחום פשיטת רגל לרבות בחינת נסיבות המקרה לגופן, ייצוג משפטי מקיף בבתי המשפט ועד קבלת צו ההפטר. 

צוות המשרד מאתר עבור הלקוחות את הדרך הטובה והיעילה ביותר למחיקת חובותיהם, בהתאמה מלאה לפי הצרכים האישיים שלהם ותוך התמקדות בליווי צמוד ומתן יחס אדיב ואישי בכל שלבי ההליך. 

טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: