עו"ד אלימות במשפחה


אלימות במשפחה היא אלימות פיזית, נפשית או מינית שהתקיימה על ידי אחד מבני המשפחה כלפי מישהו אחר במשפחה. זו יכולה להיות אלימות בין בני זוג, זו יכולה להיות אלימות בין אחים ויכולה להיות אלימות של אחד ההורים או שניהם כלפי מי מילדיהם. החוק בישראל מחמיר בתחום האלימות במשפחה ואם אתם חשודים באלימות כזו או שנעשו עבירות כאלו כלפיכם אתם צריכים עו"ד אלימות במשפחה. עו"ד כזה, בין אם הוא עו"ד דיני משפחה במרכז או עו"ד דיני משפחה בשפלה כמו גם בכל מקום אחר אמור לסייע לכם בהליך הפלילי מתחילתו ועד סופו. עו"ד אלימות במשפחה אמור לייצג את הלקוח שלו ולהביא להצלחתו במשפט.

אלימות כלפי ילדים
עו"ד אלימות במשפחה עוסק בעיקר באלימות כלפי ילדים מכיוון שבמרבית המקרים מדובר על זה. אלימות כלפי ילדים יכולה להתבטא בכמה אופנים. היא יכולה להיות פגיעה פיזית, היא יכולה להיות פגיעה מינית מה שקורה בדרך כלל על ידי הגבר כלפי הבנות, יכולה להיות הזנחה פיזית ויכולה להיות התעללות רגשית. עו"ד דיני משפחה במרכז כמו עו"ד דיני משפחה בשפלה או בכל מקום אחר ייצג את הנפגע או את החשוד בפגיעה. זהו עו"ד שיכול להיות גם עו"ד להסכמי ממון או תחומים אחרים אך הוא צריך להיות בעיקר עו"ד אלימות במשפחה ועם ניסיון ספציפי בזה.

אם כבר משרד עו"ד אז רק "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'"!
אם אתם מחפשים עו"ד להסכמי ממון, עו"ד תעבורה או בתחום אחר ובעיקר בתחום הספציפי בו אנו עוסקים כרגע – עו"ד אלימות במשפחה הגעתם למקום הנכון.
 
מידע נוסף:

"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא משרד עם עורכי דין מהמובילים בישראל, משרד עם אין ספור הצלחות מדהימות בתחומי המשפט הפלילי, דיני משפחה ואחרים וצוות המשרד ישמח לסייע גם לכם.

צוות המשרד מקפיד לספק לכל לקוח ולקוח יחס אישי ומענה על כל שאלה. מאות לקוחות לא טועים – "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא המשרד אותו אתם מחפשים!

פנו אלינו וקבלו מידע נוסף!

 
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: