הסכמי חיים משותפים


מהם הסכמי חיים משותפים? הסכמים אלו מיועדים לבני זוג אשר חיים ביחד ולא באו בברית הנישואין. זהו הסכם שאמור להסדיר את מערכת היחסים בין בני הזוג בכל מה שקשור לממון שלהם, בין זה שנצבר במהלך השנים בו הם חיים ביחד ובין זה שכל אחד הביא עימו לזוגיות. הסכמי חיים משותפים מיועדים לזוגות ידועים בציבור והסכם כזה לא צריך להיות מאושר על ידי בית משפט לענייני משפחה. מי שעוסק בתחום זה הוא משרד עו"ד הסכמי ממון, משרד עו"ד ירושות או משרד עו"ד ירושות וצוואות כמו גם שאר דיני ממון ומשפחה.

במה נוגע ההסכם?
הסכמי חיים משותפים נוגעים אם כן לכל מה שמשותף לבני הזוג שאינם נשואים. זה יכול להיות כל מה שקשור לילדים, הוצאות עליהם, מזונות במקרה ובני הזוג ייפרדו וכדומה, זה יכול להיות ירושה משותפת של בני הזוג לילדיהם וכל מה שקשור למשק בית משותף כמו גם להליך פרידה, חלוקת הממון וכל מה שנלווה. משרד עו"ד הסכמי ממון צריך להיות גם משרד עו"ד ירושות וצוואות מכיוון שגם זה חלק מהסכם כזה.

משרד עו"ד ירושות שמטפל גם בהסכמי ממון ייתן מענה מקיף לכל מה שנוגע לחייהם של בני הזוג. הסכמי חיים משותפים הם לטובת שני הצדדים ומונעים חיכוכים וויכוחים בשלב מאוחר יותר ובעיקר אם הקשר מגיע לקיצו ויש להם דברים במשותף.

למה לבחור דווקא ב"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'"?
אם אתם מחפשים מידע אודות הסכמי חיים משותפים ואתם מחפשים משרד עו"ד דין שיעשה את זה עבורכם הגעתם למקום הנכון. "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא משרד בעל רזומה עשיר ועם עורכי דין מהמובילים בישראל, משרד שמתמחה בתחומים שונים וביניהם הסכמי ממון ודיני משפחה בכלל.
 
מידע נוסף:

"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא משרד בעל וותק רב ומספק שירותים למגוון רחב של לקוחות, משרד שקיבל אין ספור המלצות מלקוחות עבר שקיבלו את הטיפול הטוב ביותר יחד עם יחס אישי ואדיב.

פנו עוד היום וקבלו מידע נוסף!


 
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: