דיני ירושה ועיזבון


דיני ירושה ועיזבון הם אחד מהתחומים המשפטיים הרגישים ביותר מהסיבה הפשוטה – הם נוגעים לאנשים שנפטרו, אנשים שהלכו לעולמם והשאירו אחריהם נכסים או ממון ואותם צריך לחלק. לא פעם כל מה שנוגע לאותם דיני ירושה ועיזבון גורמים לסכסוכים משפחתיים, סכסוכים בין אחים או בין בני זוג ומערבים לא מעט אמוציות. כל מה שקשור בירושה ועיזבון צריך להיות מטופל על ידי עורך דין ירושות וצוואות בין אם בשביל לכתוב צוואה כזו ובין אם בשביל לחלק את הצוואה לאחר הפטירה. עורך דין כזה יכול להיות גם עורך דין הסכמי חיים משותפים או משרד עורכי דין דיני משפחה במרכז, אך העיקר שיהיה להם את הניסיון בתחומם.

ההבדל בין צוואה וירושה
דיני ירושה ועיזבון נוגעים בין השאר בהבדל בין ירושה וצוואה. במקרה וישנה צוואה, צוואה ברורה שנכתבה ונחתמה בהתאם לדרישות החוק והיא מפרטת בדיוק מה כל אחד יקבל לאחר פטירת המצווה הכול פשוט יחסית מכיוון שחייבים למלא את צוואתו. ירושה היא מקרה בו אין צוואה ויש לחלק את הירושה בין היורשים החוקיים ועורך דין אשר התמחותו היא דיני ירושה ועיזבון יהיה זה שיטפל בחלוקה כמו גם בבקשת הטיפול בירושה עד שכל אחד יקבל את מה שמגיע לו. אם אתם מחפשים עורך דין ירושות וצוואות, "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא מה שאתם מחפשים.

למה לבחור דווקא ב"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'"?
אם אתם מחפשים עורך דין שמתמחה בתחום דיני ירושה ועיזבון כמו גם עורך דין הסכמי חיים משותפים, עורך דין דיני משפחה במרכז או עורך דין בתחומים נוספים "משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא המשרד הדרוש לכם.
 
מידע נוסף:

"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" הוא משרד בעל וותק רב עם עורכי הדין המובילים בישראל, משרד עם מאות לקוחות מרוצים שקיבלו יחס אישי ואדיב ובעיקר, טיפול מקצועי ורגיש בתיק שלהם כמו שרק ב"משרד עורכי דין – פורטנוי ליס כלפה ושות'" יודעים לטפל.

פנו עוד היום וקבלו מידע נוסף!

 
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
טלפון
08-933-4580
כתובת
שדרות ירושלים 18, בניין K-TOWER, משרד 204C, אשדוד
משרד עורכי דין - פורטנוי ליס כלפה ושות’
ימים א-ה: 8:30-17:30 | יום ו':8:30-13:00 | שבת: סגור
לפרטים נוספים חייגו 08-933-4580 או מלאו פרטיכם: